background

Kurumsal

Kurumsal
Yes prefabrik; 15yıllık sektörel tecrübesiyle endüstriyel prefabrik sektöründe, ön üretimli prefabrik yapıların üretim ve satış organizasyonunu yapan hızlı ve başarılı tasarımlarıyla müşterilerine hizmet veren bir kuruluştur

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde  33 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. 16 dönüm kapalı alana sahiptir. Projeden üretime, satıştan montaja kadar geniş uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.  İşçileri, mühendisleri, saha personelleri ve güçlü yönetim anlayışıyla büyüyerek önce Diyarbakır'ın daha sonra Güneydoğunun yükselen firmalarından biri olan YES PREFABRİK , 2005 yılında sektöründeki ilk faaliyetleriyle başlayan ve 2005 yılında YES PREFABRİK markasıyla inşaat sektöründe bölgenin en yüksek kapasiteli fabrikalarından birine dönüşmesiyle devam etmiştir.

        Yes Prefabrik Çeyrek asrı aşkın bir süredir devam etmektedir. 2005 yılında güneydoğu ve Diyarbakır başta olmak üzere inşaat sektörüne yönelik yatırımlarıyla bünyesinde inşaat, beton ve Prefabrik betonarme yapıları sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. YES PREFABRİK yapı sektörünün temellerini oluşturan Hazır Beton üretimine yönelik donanımlı bir tesis oluşturmuş ve sektördeki tecrübesiyle faaliyet alanını her geçen gün genişletmiştir.